Ürün Gruplarımız

Ürün Örnekleri

Ev Dekorasyon


Evimiz kendi hikayemizi anlatmanın bir yolu gibidir. Aile veya arkadaşlarla çekilmiş fotoğraflarımız için çerçeveler, mutluluk veren özel bir günü hatırlatan bir biblo ya da zevkimizi yansıtan diğer ev aksesuarları ile kendi hikayemizi anlatırız. Bu tür kişisel dokunuşlar odalarımıza renk, doku ve form kazandırır ve hatta misafirlerimizle edeceğimiz harika sohbetlere konu olur.

Mekanlarınızın size özel ve benzersiz olması için zevkinizi yansıtan aksesuarlar seçin. Duvarınıza asacağınız şık bir ayna, yan sehpanın üzerine koyacağınız birkaç mum ve mumluk veya antredeki duvar saati gibi küçük ayrıntıların evinizin güzelliğine nasıl katkı sağlayacağını keşfedin.

 

Dilerseniz bazı aksesuarları evinizde alışılmışın dışında yerlerde de kullanmak kendinize ait stili yansıtmanın iyi bir yolu olabilir. Örneğin özellikle oturma odası ve salonlarda kullanılan dekoratif aksesuarlar arasında olan çerçeveler evin girişinde veya koridorda duvarda konumlandırılarak da farklı ve ilgi çekici bir görünüm yaratabilir.

Kalite Politikamız ve Çevre Duyarlılığımız

Bayisi olduğumuz markaların çevreye duyarlı, doğaya saygılı ve sosyal sorumluluk bilincinde çalışmalarını yürüten markalar olmasını önemsiyoruz.

Çalıştığımız Markalar